Historia

Wyobraźmy sobie pub i restaurację marzeń… Klimatyczne, szykowne, z tradycjami i z unoszącym się w powietrzu duchem bohemy.
Mamy to? To teraz czas wyjść z domu i przekonać się, że takie miejsce istnieje.

winiarnia

Pub Maska to miejsce magiczne, przesiąknięte duchem wyjątkowych historii, które właśnie tu miały miejsce. To tu bowiem rodziły się rewolucje artystyczne. To w tym lokalu siedzibę miał teatr „13 rzędów” Jerzego Grotowskiego – znanego na całym świecie reformatora teatru. To tu przez lata mieścił się Klub Związków Twórczych, gdzie grano jazz, serwowano „meduzy” i próbowano zapomnieć o szarej PRL-owskiej rzeczywistości za oknem. A jeszcze dawniej, bo w połowie XIX wieku mieściła się tu znana w całym regionie restauracja i winiarnia.

dawniej

Dziś Pub Maska to miejsce, którego nie możesz pominąć w swoich wędrówkach po Opolu. Wyróżnia go dbałość o szczegóły, dobra kuchnia, miła atmosfera, jakość obsługi oraz przede wszystkim goście, którzy wracają tu od lat.

dzisiaj

Pub Maska, który od 1997r. jest miejscem spotkań ludzi ceniących sobie dobrą zabawę oraz wysoka jakość usług. Ten wyjątkowy lokal o niezwykłej atmosferze, położony w samym Rynku Opola ze smaczną kuchnią i ze świetnym serwisem zaprasza w swoje progi każdego dnia tygodnia.
Po prostu trzeba przyjść i przekonać się w czym tkwi sekret Maski.

panowie